Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Województwa Weteranów

W Hali Sportowej w Wąchocku 7 marca odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Województwa Weteranów. Rozgrywki przeprowadzone zostały w kategoriach: weteranka, weteran 40+, weteran 50-59 lat i weteran 60+. W zawodach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący kluby sportowe województwa świętokrzyskiego zrzeszone w Polskim Związku Tenisa Stołowego.

W kategorii weteran 40+ bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy UKS Meteor Wąchock, którzy wywalczyli czołowe trzy miejsca. Zwycięzcą kategorii został Wiesław Mazurek, drugie miejsce wywalczył Rafał Uciński, a na najniższym szczeblu podium stanął Robert Płusa.

W sezonie 2020/2021 planowane jest rozegranie jeszcze jednego turnieju kwalifikacyjnego oraz Mistrzostw Województwa Weteranów, w których również liczymy na znaczące sukcesy zawodników UKS Meteor Wąchock.