Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

III Bieg i Marsz Nocny w Wąchocku za nami – galeria zdjęć, wyniki

Strona główna Wiadomości III Bieg i Marsz Nocny w Wąchocku za nami – galeria zdjęć, wyniki

Wczoraj, 11 września nad zalewem w Wąchocku odbyła się impreza sportowa pod nazwą III Bieg i Marsz Nocny Nad Zalewem w Wąchocku. Głównym jej organizatorem była Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT z Arkadiuszem Nowakiem na czele, który wraz z Magdaleną Tusień-Kuzką poprowadzili spotkanie.

Frekwencja dopisała zarówno wśród biorących udział w biegu i marszu jak i wśród osób kibicujących. Doskonałe nastroje i pogoda były sprzymierzeńcami startujących i kibicujących.

WYNIKI:

Kategoria OPEN (Bieg 14,5 km)
1. CZARNECKI Rafał 1979 M (31-45) (OPEN) Bliżyn, czas 50:32
2. SZTANDERA Piotr 1987 M (31-45) (OPEN) Parszów, czas 50:45
3. BERNAT Damian 1991 M (16-30) (OPEN) Bliżyn, czas 50:59

Kategoria OPEN (Nordic Walking 9,6 km)
1. KRAKOWSKI Jerzy1963 Mielec, czas 1:04:34
2. BRZEZINA Jozef Maciej1959 Sochaczew, czas 1:04:37
3. SOBCZYK Piotr1987 Kielce, czas 1:05:55

Kategorie wiekowe (Bieg 14,5 km)
KOBIETY
K (16-30)
1. GĘBSKA Marta 1990 Bliżyn, czas 1:03:13
2. SKOWRON Małgorzata 1992 Radom, czas 1:04:19
3. GAJĘCKA Marta 1991 Radom, czas 1:09:51

K (31-45)
1. CZARNECKA Lidia 1985 Bliżyn, czas 59:16
2. PRZEWORSKA Basia 1981 Łączna, czas 59:20
3. SADZA Anna 1984 Skarżysko-Kamiennaa, czas 1:03:23

K (46-55)
1. RUTKOWSKA Małgorzata 1973 Stary Jawor, czas 1:12:00
2. GAŁCZYŃSKA-SZYMCZYK Karolina 1972 Suchedniów, czas 1:16:13

K (56+)
1. BORKOWSKA Hanna 1957 Radom, czas 1:24:22
2. PRUCNAL Wanda 1955 Skarżysko-Kamienna DNF

MĘŻCZYŹNI
M (16-30)
1. BERNAT Damian 1991 Bliżyn, czas 50:59
2. RYCĄBEL Sylwester 1990 Kobylany, czas 53:38
3. ARABASZ Dawid 2002 Suchedniów, czas 55:37

M (31-45)
1. CZARNECKI Rafał 1979 Bliżyn, czas 50:32
2. SZTANDERA Piotr 1987 Parszów, czas 50:45
3. GĘBSKI Jacek 1989 Bliżyn, czas 51:22

M (46-55)
1. MAJCHRZAK Sławomir 1968 Starachowice, czas 56:47
2. KRAMER Rafał 1967 Radom, czas 58:57
3. SERAFIN Dariusz 1968 Starachowice, czas 59:30

M (56+)
1. KONIECZNY Sylwester 1964 Szydłowiec, czas 1:03:14
2. WŁODARCZYK Marian 1958 Skarzysko-Kamienna, czas 1:03:29
3. WOTLIŃSKI Andrzej 1962 Skarżysko-Kamienna, czas 1:03:38

Źródło: www.timekeeper.pl