Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Możesz pomóc. Dołącz do akcji „Widzialna Ręka”

Obrazek przedstawia cztery uśmiechnięte dzieci trzymające tablicę z napisem „Ty też możesz pomóc”. To zachęta dla najmłodszych do angażowania się i pomagania innym. Całość jest kolorowa i przyjazna, co sprawia, że przekaz jest pozytywny i motywujący.

W związku ze stanem epidemii koronawirusa, Wolontariat Przedszkolny z Wąchocka wraz z opiekunem panią Katarzyną Krasowską, serdecznie zapraszają Przedszkolaków oraz wszystkich Mieszkańców Gminy Wąchock do wzięcia udziału
w akcji „WIDZIALNA RĘKA”.
Akcja ma na celu udzielenie pomocy, poprzez zbiórkę produktów pierwszej potrzeby, które dostarczane są do Domów Pomocy Społecznej, bezdomnych oraz Szpitala w Starachowicach.
Potrzebne są środki higieniczne, mydła, gąbki, żele pod prysznic, szampony, sudocrem, chusteczki nawilżane, rękawiczki jednorazowe, papier toaletowy, ręczniki papierowe.
Dodatkowo nasi mali wolontariusze mogą wykonać rysunki dla służb, które walczą z epidemią. W ten sposób również przedszkolaki mogą okazać swoje wsparcie.
Wszelkie artykuły prosimy przynosić do Szkoły Podstawowej w Wąchocku. W przedsionku szkoły został wystawiony i oznaczony karton na potrzebne artykuły.
Zbiórka trwa od 15.04.2020 do 24.04.2020 r.
Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy!!!

DZIĘKUJEMY!!!