Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Aplikacja BLISKO – aktualizacja

telefon z aplikacją BLISKO
telefon z aplikacją BLISKO

Użytkownicy aplikacji BLISKO mogli ostatnio mieć problem z nadawcą „Gospodarka Odpadami”. Miało to związek z aktualizacją aplikacji.

Jeśli nadal masz problem z aplikacją prosimy o jej odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. Wszystko powinno być już w porządku.

Jeśli do tej pory nie posiadasz tej aplikacji, to zainstaluj ją na swój telefon. Jest to nowoczesna platforma, która ma wiele możliwości.

Dostępna jest w sklepie Google Play oraz w AppStore. Wystarczy pobrać i dodać nadawcę. Po zaakceptowaniu regulaminu przechodzimy dalej, by dodać adres, pod który mają przychodzić powiadomienia. Na stronie głównej panelu już teraz pokaże się dodany nadawca, a wchodząc w jego ikonkę zobaczysz pierwsze powiadomienia.

Do wyboru mamy kilku nadawców: Gospodarka Odpadami, wiadomości z Gminy Wąchock, Child Alert, , Jakość Powietrza, Informacje od policji czy wiadomości na temat koronawirusa. Dwa pierwsze kanały informacyjne, czyli Gospodarka Odpadami, wiadomości z Gminy Wąchock są zarządzane przez naszych pracowników.

Użytkowanie i pobranie aplikacji jest całkowicie bezpłatne.