Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Baza Usług Rozwojowych – spotkanie

Baza Usług Rozwojowych – spotkanie

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach dwóch projektów umożliwiających dofinansowanie do kursów, szkoleń czy studiów podyplomowych dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych i kontynuacją spotkań o charakterze informacyjno-promocyjnym, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 26 marca 2024 r. w Centrum Edukacji i Kultury Szklany Dom w Ciekotach (Ciekoty 76), o godz. 10.00.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno wszystkich dorosłych mieszkańców województwa świętokrzyskiego, bez względu na wiek (osoby zatrudnione i bezrobotne), jak i pracodawców i pracowników, którzy chcą skorzystać z możliwości podnoszenia kwalifikacji.

Projekty, które umożliwiają dofinansowanie usług rozwojowych, realizowane są dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.

Tematyka wydarzenia poświęcona będzie m.in. założeniom projektów i kwestiom dotyczącym optymalnego wyboru usług.

Podczas spotkania pracownicy WUP omówią cały proces wnioskowania o dofinansowanie na usługi rozwojowe, od momentu wyboru usługi w Bazie do , aż po finalne rozliczenie otrzymanego dofinansowania.

Uczestnicy będą mogli także skorzystać z bezpośrednich konsultacji z pracownikami WUP.

Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie na adres: sekretariat@wokollysejgory.pl lub pod nr tel. (41) 260 08 153.

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.