Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Cykl warsztatów dla seniorów – Zdrowie w sile wieku

Cykl warsztatów dla seniorów – Zdrowie w sile wieku

Cykl warsztatów dla seniorów - Zdrowie w sile wieku

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne to wyjątkowy punkt na turystycznej mapie woj. świętokrzyskiego. Jest to miejsce przeznaczone dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz aktywnych seniorów!

Dbając o naszych seniorów przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę ,,ZDROWIE W SILE WIEKU”. Oferta daje możliwość skorzystania z bezpłatnych prelekcji dotyczących zdrowego stylu życia, które odbywają się we Dworze Starostów Chęcińskich, uczestnictwa w warsztatach medycznych w laboratorium oraz zwiedzania Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Seniorzy będą mogli skorzystać również z wyjątkowej przechadzki po zdrowie” z przewodnikiem w Ogrodach Włoskich połączonej z niezwykłą lekcją historii we Dworze oraz wykonać bezpłatne badania określenia profilu lipidowego (cholesterol, triglicerydy, HDL, LDL).

Cennik:

  • Przechadzka ,,po zdrowie” w Ogrodach Włoskich połączona z niezwykłą lekcją historii we Dworze Starostów Chęcińskich- 10 zł/osoba
  • Warsztaty medyczne w laboratorium – 35 zł/osoba
  • Wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci -23 zł/osoba mchockre

Jak skorzystać z oferty? Wystarczy dokonać rezerwacji: rezerwacje@rcnt.pl.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem: 609 290 121. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy ustalić dogodny termin wizyty.

Zapraszamy serdecznie!