Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Konkurs „Portret Detektywa Pozytywki”

Teatr GROTESKA zaprasza do wzięcia udziału w konkursie

Drodzy Widzowie!


Lubicie zagadki? My bardzo! Co więcej, znamy kogoś, kto jest naprawdę dobry w ich rozwiązywaniu. To Detektyw Pozytywka właściciel agencji detektywistycznej „Różowe okulary”!


Pokaż nam jak Twoim zdaniem wygląda Detektyw Pozytywka – czy ma bujną czuprynę, zabawnie zakrzywiony nos, a może nosi kolorowe skarpetki nie do pary. Czekamy na portrety stworzone przez was! Narysuj, namaluj, wyklej lub
wytnij i zrób kolaż. Dajcie się ponieść wyobraźni! Ogranicza Was tylko jedynie przestrzeń kartki. Zachęcamy do poznania świata Detektywa Pozytywki oraz do ruszenia jego śladami w poszukiwaniu rozwiązań najbardziej zawiłych i skomplikowanych zagadek „kryminalnych”.  A jeśli jesteście ciekawi jak naszym zdaniem wygląda Detektyw Pozytywka,
niebawem będziecie mogli to sprawdzić sami. Premiera spektaklu już 5 lutego w Teatrze Groteska.
 
KONKURS „Portret Detektywa Pozytywki”


Zgłoszenia prac konkursowych oraz informację o akceptacji regulaminu przyjmujemy od 25 stycznia do 8 lutego. Czekamy na Wasze kolaże, wycinanki i wydzieranki, obrazy malowane farbami, kredkami i flamastrami.
Malujcie palcami, używajcie kleju, wstążek i tektury. Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie własny portret Detektywa Pozytywki. Nagrodami w konkursie są książki „Detektyw Pozytywka” oraz gry planszowe „Detektyw Pozytywka na tropie” wydane przez wydawnictwo Nasza Księgarnia.
 
Zgłoszenia wraz z akceptacją regulaminu wysyłajcie na adres: pr@groteska.pl
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.groteska.pl
 
Więcej informacji:
Dział Promocji Teatru Groteska: 12 633 48 22 wew. 257