Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Minipark linowy dla najmłodszych w Wąchocku już gotowy

Dzięki naszym strażakom nie tylko możemy czuć się bezpieczniej. Realizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Wąchocku Projekt „Plenerowa Fabryka Zdrowia – budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w miejscowości Wąchock jest na półmetku realizacji.

Do użytku oddany został minipark linowy dla najmłodszych. Nasi milusińscy korzystać z niego mogą już od majowego weekendu. Urządzenia są gotowe i bezpieczne i z pewnością dadzą dzieciom wiele radości.

Urządzenia są przeznaczone dla dzieci. Korzystajcie z nich rozsądnie i dbajcie o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników.

Jednocześnie apelujemy do odwiedzających tereny rekreacyjne w Wąchocku o zachowanie czystości i pozostawienie po sobie porządku. Odpoczynek wśród zaśmieconego terenu to żadna przyjemność. Nad zalewem co krok to kosz – wystarczy do niego trafić lub zabrać śmieci ze sobą.

Projekt „Plenerowa Fabryka Zdrowia – budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w miejscowości Wąchock” jest w 100% finansowany jest ze środków europejskich za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Wokół Łysej Góry.

Zajrzyj na naszego Facebook’a

😍

https://www.facebook.com/gminawachock