Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Piękny jubileusz pani Marianny

Piękny jubileusz pani Marianny

– Trzeba być człowiekiem. Jak będziesz dobrym, to zostaniesz dobrym, a jak będziesz zły, będziesz kręcił ludźmi, nie będzie ciebie… – to słowa pani Marianny, uroczej, uśmiechniętej kobiety, która właśnie obchodziła jubileusz swoich setnych urodzin.

Urodzona 5 października 1923 r. w Parszowie Marianna Ludwika Madetko będąc we wspaniałej formie doczekała swoich setnych urodzin.

Z wizytą do pani Marianny udaliśmy się wczoraj (5.10.2023 r.), by wspólnie uczcić jej jubileusz. Wzruszający uśmiech pojawił się na twarzy jubilatki, kiedy Sebastian Staniszewski, zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wąchock wręczał jej kwiaty. Były też życzenia i prezenty oraz niespodzianka od kierownik USC Wąchocku, Doroty Wiśnios, która odczytała akt urodzenia pani Marianny sporządzany podczas chrztu w kościele w Wąchocku. Akt ten znajduje się na stałe w naszym USC.

Jubilatce z okazji urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia. To piękny wiek, pełen wspomnień i doświadczeń.

Życzymy zdrowia i siły na dalsze lata, by były pełne radości, miłości i uśmiechu, za którym skrywa się mądrość, która może być inspiracją dla nas wszystkich. Niech dalsze lata przyniosą szczęście, spełnienie marzeń i wspaniałe chwile z bliskimi.

Na fotelu siedzi starsza pani w różowej sukience, w okularach. W ręku trzyma bukiet róż.