Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Pobierz i korzystaj z aplikacji BLISKO

Pobierz i korzystaj z aplikacji BLISKO

Pobierz i korzystaj z aplikacji BLISKO
Aplikacja BLISKO

Odchodzimy od komunikowania się z Mieszkańcami za pomocą Samorządowego Informatora SMS. W pierwszym etapie rezygnujemy z wysyłki SMS-ami informacji o terminie odbioru odpadów. Na miejsce Informatora SMS proponujemy zainstalowanie aplikacji BLISKO. Jest to nowocześniejsza platforma, która ma więcej możliwości.

Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji BLISKO

Dostępna jest w sklepie Google Play oraz w AppStore. Wystarczy pobrać i dodać nadawcę. Po zaakceptowaniu regulaminu przechodzimy dalej, by dodać adres, pod który mają przychodzić powiadomienia. Na stronie głównej panelu już teraz pokaże się dodany nadawca, a wchodząc w jego ikonkę zobaczymy pierwsze powiadomienia.

Do wyboru mamy kilku nadawców: Gospodarka Odpadami, wiadomości z Gminy Wąchock, Child Alert, , Jakość Powietrza i Informacje od policji. Dwa pierwsze kanały informacyjne, czyli Gospodarka Odpadami, wiadomości z Gminy Wąchock są zarządzane przez naszych pracowników.

Użytkowanie i pobranie aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

Aby otrzymywać wszystkie dotychczasowe informacje oraz nowe informacje, często w atrakcyjnej i rozszerzonej formie (plakaty), wystarczy w wiadomościach z Gminy Wąchock wybrać swoje sołectwo. Aby otrzymywać szczegółowe informacje związane z terminami wywozu odpadów lub płatności za śmieci wybierzmy Gospodarkę Odpadami. 

Gospodarka Odpadami – by było łatwiej…

Dzięki innowacyjnemu systemowi SegreGo każdy z łatwością odnajdzie się wśród terminów, dat wywozu, odpowiedniej segregacji i wszystkich innych spraw związanych z gospodarką odpadami. Dostęp do tych wszystkich funkcji uzyskacie przez wybranie nadawcy Gospodarka Odpadami.

Co zyskasz dodając SegreGo do aplikacji BLISKO?

Harmonogram dla wskazanego adresu

Dostęp do harmonogramu odbioru odpadów dla wskazanych przez siebie adresów. Pobierając aplikację BLISKO na swój telefon i wprowadzając do niej odpowiedni adres – dzień wcześniej otrzymasz powiadomienie o planowanym terminie odbioru odpadów. 

Wysyłka wiadomości na adresy

Możesz zamówić informacje o zbliżającym się odbiorze odpadów i przypomnienia o terminach płatności.  Są one wysyłane automatycznie zgodnie z ustalonym harmonogramem dla wskazanego adresu. 

Wyszukiwarka odpadów

Nie wiesz gdzie wyrzucić dany odpad? Pomoże Ci w tym specjalnie do tego przygotowana wyszukiwarka. Wystarczy wpisać w lupkę konkretny odpad, by po chwili uzyskać odpowiedź. Dokonasz tego zarówno z poziomu aplikacji, ale także na naszej stronie: wachock.pl ( zakładka dla Mieszkanców -> Gospodarka Odpadami Komunalnymi) lub klikając w zieloną ikonę SegreGo z poziomu strony głównej.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy wszystkich użytkowników, którzy wybiorą aplikację Blisko o wylogowanie się z Komunikatora SMS za pomocą następujących kodów:

Serdecznie dziękujemy i życzymy dobrego odbioru