Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Poznaj SegreGo – nowy system związany z gospodarką odpadami

 …pomagamy w edukacji jak prawidłowo prowadzić domową gospodarkę odpadami komunalnymi.

Czym jest SegreGo i dlaczego warto z niego skorzystać?

Każdy z nas posiada listę obowiązków  do wykonania na co dzień, która wydaje się nie mieć końca. Gmina Wąchock, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców, wprowadza pewne udogodnienie. Dzięki innowacyjnemu systemowi SegreGo każdy z łatwością odnajdzie się wśród terminów, dat wywozu, odpowiedniej segregacji i wszystkich innych spraw związanych z gospodarką odpadami.

Dostępny w aplikacji mobilnej BLISKO, i docelowo na stronie gminy Wąchock, system ułatwi życie każdemu Mieszkańcowi.

Co zyskasz dodając SegreGo do aplikacji BLISKO?

Harmonogram dla wskazanego adresu

Dostęp do harmonogramu odbioru odpadów dla wskazanych przez siebie adresów. Pobierając aplikację BLISKO na swój telefon i wprowadzając do niej odpowiedni adres – dzień wcześniej otrzymasz powiadomienie o planowanym terminie odbioru odpadów. 

Wysyłka wiadomości na adresy

Możesz zamówić informacje o zbliżającym się odbiorze odpadów i przypomnienia o terminach płatności.  Są one wysyłane automatycznie zgodnie z ustalonym harmonogramem dla wskazanego adresu. 

Wyszukiwarka odpadów

Nie wiesz gdzie wyrzucić dany odpad? Pomoże Ci w tym specjalnie do tego przygotowana wyszukiwarka. Wystarczy wpisać w lupkę konkretny odpad, by po chwili uzyskać odpowiedź. Dokonasz tego zarówno z poziomu aplikacji, ale także na naszej stronie: wachock.pl ( zakładka dla Mieszkanców -> Gospodarka Odpadami Komunalnymi) lub klikając w zieloną ikonę SegreGo z poziomu strony głównej.

Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji BLISKO

Dostępna jest w sklepie Google Play oraz w App Store. Wystarczy pobrać i dodać nadawcę, w tym wypadku Gospodarkę Odpadami. Po zaakceptowaniu regulaminu przechodzimy dalej, by dodać adres, pod który mają przychodzić powiadomienia. Na stronie głównej panelu już teraz pokaże się dodany nadawca, a wchodząc w jego ikonkę zobaczymy pierwsze powiadomienia.

SegreGo ułatwi Ci życie, nie musisz już pamiętać, kiedy będą wywożone i jakie odpady. Wystarczy wejść w aplikację lub na naszą stronę i wszystko będzie jasne.

Życzymy miłego użytkowania.