Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Rozgrywki Ligowe UKS Meteor Wąchock

Zakończyły się rozgrywki w II ligi świętokrzysko-łódzkiej tenisa stołowego oraz III ligi świętokrzyskiej, w których występowały drużyny UKS METEOR Wąchock.

W rozgrywkach II ligi pierwsza drużyna UKS M zakończyła rozgrywki na 7 miejscu uzyskując pewne utrzymanie w lidze na kolejny sezon 2021/2022. Podstawowymi zawodnikami drużyny są: Wiesław Mazurek, Piotr Odelski, Dawid Stąpór, Rafał Uciński.

W rozgrywkach III ligi świętokrzyskiej 2 miejsce wywalczyła drużyna UKS METEOR Wąchock II uzyskując prawo gry w barażach o II ligę. Drużyna występowała w składzie: Łukasz Latała, Robert Płusa, Jan Kita, Kamil Świercz, Krzysztof Dudek, Roman Świercz i Ryszard Bogdał.

19 czerwca rozegrany został wyjazdowy mecz barażowy z drużyną UMLKS Radomsko o awans do rozgrywek II ligi świętokrzysko-łódzkiej. Mecz zakończył się minimalną porażką naszej drużyny 4:6.

W najbliższą sobotę, 26 czerwca w MGOK w Wąchocku o godzinie 11:00 odbędzie się mecz rewanżowy, który zadecyduje która z drużyn uzyska awans do wyższej klasy rozgrywek.