Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Trwa remont kuchni w ZPO w Wąchocku

Do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na „Remont kuchni w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Wąchocku” 18 sierpnia wpłynęła jedna oferta. Spełniła ona wymogi formalne określone w zapytaniu ofertowym, dlatego do realizacji zadania wybrano firmę EM-BUD Michała Milczarka z siedzibą w Skarżsyku-Kamiennej.

Przedmiot zamówienia obejmują między innymi: wymianę okienka podawczego na aluminiowe z podokiennikiem oraz 2 sztuki drzwi na stalowe z ościeżnicą, malowanie pomieszczeń kuchni, wymianę płytek podłogowych oraz ściennych, wymianę okienka podawczego na aluminiowe z podokiennikiem oraz 2 sztuki drzwi na stalowe z ościeżnicą, a także roboty instalacyjne (wymiana rur kanalizacyjnych czy baterii i umywalek) i elektryczne.

Jednocześnie kuchnia oraz jadalnia szkolna zostaną wyposażone od nowa. Zakupiony sprzęt w postaci stołów, krzeseł, gastronomicznej kuchni, dużej, elektrycznej patelni, szafy chłodniczej, zmywarki z wyparzarką, czy szafek kuchennych oraz garnków i drobnego wyposażenia już czeka na koniec remontu. Według planu prace powinny być zakończone do 30 listopada br.