Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Ważna informacja dla pacjenta SZOZ w Wąchocku

W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem COVID-19, w trosce o Wasze zdrowie, wdrożone zostały dodatkowe zasady bezpieczeństwa. Bardzo prosimy o cierpliwość i współpracę!

KAŻDEMU pacjentowi, również bez cech infekcji, zgłaszającemu chęć wizyty u lekarza w pierwszej kolejności zostanie udzielona TELEPORADA.

41 271 50 20

Prosimy o przychodzenie do Ośrodków Zdrowia TYLKO w razie konieczności!!!

Do budynku Ośrodka pacjenci wchodzą pojedynczo i dopiero po wstępnej kwalifikacji, ci bezwzględnie potrzebujący pomocy lekarskiej, kierowani są do lekarza.

W Poradni ginekologiczno – położniczej przyjmowane będą TYLKO pacjentki ciężarne. Recepty załatwiane są drogą telefoniczną.

Poradnie stomatologiczne udzielają tylko porad telefonicznych. Wszelkie leczenia planowe zostają zawieszone.

W razie objawów przypominających grypę (gorączka wyższa niż 38°C wraz z kaszlem lub dusznością) oraz niedawnego pobytu w jednym z krajów o dużej liczbie zachorowań na COVID-19 (bądź kontaktu z takimi osobami) prosimy o telefoniczny kontakt z personelem SZOZ Wąchock, który po przeprowadzeniu wstępnej kwalifikacji poinformuje o dalszym toku postępowania.

W razie potrzeby wystawienia recepty prosimy o kontakt TELEFONICZNY i przypominamy, że do realizacji eRecepty nie jest potrzebny jej wydruk (personel przekaże kod dostępowy drogą telefoniczną).

41 271 50 20

Pacjenci zapisani na konkretną godzinę wizyty proszeni są o przychodzenie dokładnie na wyznaczoną porę tak aby okres kontaktu z innymi pacjentami był jak najkrótszy.