Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Weekendowy Konkurs SPISowy z Radiem Kielce (edycja IX)

Spisz się na spisrolny.gov.pl i weź udział w konkursie.

Kiedy jak nie dziś?

Po raz 9. zapraszamy Was do udziału w weekendowym konkursie
spisowym.

Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnej edycji weekendowego konkursu SPISowego.

Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 samodzielnie przez Internet lub na infolinii spisowej w terminie od 26 października do 1 listopada br. mają szansę na wygranie super nagród.

Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjne upominki?

Wystarczy wypełnić formularz spisowy na stroniehttps://spisrolny.gov.pl lub spisać się na infolinii spisowej pod numeremtel.22279 99 99(kanał 1.) w terminie od 26 października do 1listopada br.,a następnie przesłać email o treści:

#liczysięrolnictwo

Zgłoszenia należy przesyłaćod30październikado 1listopadabr.na adrese-mail:kielcekonkursy_psr@stat.gov.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursuhttps://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/weekendowy-konkurs-spisowy-z-radiem-kielce-edycja-ix/

Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty realizacji spisu.

Do wygrania super nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) – nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwsza osoba otrzyma zestaw:mysz bezprzewodową, pendrive oraz notatnik zapinany organizer, a kolejne czternaście – power bank inotatnik zapinany organizer. Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają informację drogą mailową (pocztą zwrotną). Nagrody będzie można odebrać do 30 listopada br. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach,
ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, pok. nr 1 (Informatorium).