Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Weekendowy Konkurs SPISowy z Radiem Kielce (edycja XIII)

Konkurs z cyklu Weekendowe konkursy SPISowe

Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnej edycji weekendowego konkursu SPISowego.

Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 samodzielnie przez Internet lub na infolinii spisowej w terminie od 23do 29 listopada br. mają szansę na wygranie super nagród.

Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjne upominki?

Wystarczy wypełnić formularz spisowy na stroniehttps://spisrolny.gov.pl lub spisać się na infolinii spisowej pod numerem tel. 22279 99 99 (kanał 1.) w terminie od 23 do 29 listopadabr., a następnie przesłać e-mail z odpowiedzią na pytanie:

Kiedy kończy się Powszechny Spis Rolny? (podaj datę)

Zgłoszenia należy przesyłaćod27do 29listopadabr.na adrese-mail:kielcekonkursy_psr@stat.gov.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursuhttps://bit.ly/368Ujcg.

Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty realizacji spisu.

Do wygrania super nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) –nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwsza osoba otrzyma zestaw:mysz bezprzewodową, pendrive,piłkę do piłki nożnej, parasol automatyczny,notatnik zapinany organizer oraz kubek termiczny, a kolejne czternaście –kubek termiczny,piłkę do piłki nożnej,parasol automatyczny i notatnik zapinany organizer.