Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Weekendowy konkurs z Powszechnym Spisem Rolnym 2020

Weekendowy Konkurs SPISowy z Radiem Kielce (edycja V)

Konkurs z cyklu Weekendowe konkursy SPISowe

Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnejedycji weekendowego konkursu SPISowego.

Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 samodzielnie przez Internet lub na infolinii spisowej w terminie od 19 do 25 października br. mają szansę na wygranie super nagród.

Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjne upominki?

Wystarczy wypełnić formularz spisowy na stroniehttps://spisrolny.gov.pl lub spisać się na infolinii spisowej pod numeremtel.22279 99 99(kanał 1.) w terminie od 19 do 25 października br.,a następnie przesłać email z odpowiedzią na pytanie:

Czy w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 użytkownicy gospodarstw rolnychprzekazują informacje o nawożeniu?

Zgłoszenia należy przesyłać od23 do25października br.na adrese-mail:kielcekonkursy_psr@stat.gov.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursu na stronie https://bit.ly/3joH8aL.

Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty realizacji spisu.

Do wygrania super nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) –nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwsza osobaotrzyma zestaw:mysz bezprzewodową, pendrive oraz ręcznik szybkoschnący, a kolejne czternaście –parasol i ręcznik szybkoschnący.

Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają informację drogą mailową (pocztą zwrotną). Nagrody będzie można odebrać do 30 listopada br. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, pok. nr 1 (Informatorium).