Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Wirtualny spacer po Zespole Placówek Oświatowych w Wąchocku – video

Na stronie internetowej szkoły w Wąchocku dostępny jest już film pn. „Wirtualny Spacer po Szkole”. Pomysł nagrania go zrodził się z chęci przypomnienia uczniom korytarzy, sal lekcyjnych i innych miejsc w szkole, której już od tak dawna nie mieli okazji odwiedzić. Tym bardziej, że w międzyczasie ona prawdziwie wypiękniała.W ciągu tych miesięcy przeprowadzono liczne remonty oraz „zabiegi pielęgnacyjne”, zadbano o nowoczesny wystrój, atrakcyjne pomoce, miejsca do wypoczynku kuszące formą i kolorami.

Obiekt ZPO rzeczywiście budzi podziw i zachwyt. To szkoła, w której dzieci z przyjemnością spędzą czas na nauce i zabawie. Odpoczną między lekcjami, znajdą wśród licznych propozycji zajęć coś dla siebie.
Szkolni aktorzy – narratorzy, którzy zabrali nas na wirtualny spacer, także zauważyli i docenili jej walory.


Film powstał dzięki współpracy nauczycieli: Edyty Pająk, Jolanty Susfał i Marcina Paducha. Przewodnikami po szkole byli: Elena Staniszewska, Roksana Mazur, Julia Witkowska oraz Janek Grabda.


Jednak szczególne podziękowania należą się Państwu Agnieszce i Piotrowi Nowakom – właścicielom firmy Migawkaktórzy pomogli w nakręceniu filmu i zrobili to nieodpłatnie. Pani Agnieszka Nowak jest nauczycielką przedszkola znajdującego się w naszej placówce. Państwo Nowakowie nagrali i zmontowali materiał nadając całości tak atrakcyjną formę, dzięki czemu dokument ogląda się z przyjemnością, mając możliwość podziwiania placówki.


Zapraszamy do oglądania, a jeśli ktokolwiek miał wątpliwości co do trafności wyboru szkoły w Wąchocku jako miejsca nauki dla swoich dzieci, niewątpliwie film ten je rozwieje bezpowrotnie.

Jolanta  Susfał