Oficjalny portal informacyjny Gminy Wąchock

Z przedświąteczną wizytą w domu pomocy społecznej

Z przedświąteczną wizytą w domu pomocy społecznej

Przedświąteczne wizyty w Domach Pomocy Społecznej są wyjątkowe i pełne radości dla pensjonariuszy, jak i odwiedzających. Takie wizyty przynoszą zarówno wiele uśmiechu, jak i śmiechu. To wspaniałe okazje do wspólnego dzielenia się atmosferą świąt. Podczas takich spotkań ważne jest spędzenie czasu z pensjonariuszami i wsłuchanie się w historie ich życia.

Z dobrym słowem, życzeniami i upominkami z wizytą do DPS w Parszowie 19 grudnia br. pojechali: Weronika Śmiecikowska ze stowarzyszenia Wielka Nasza Wieś oraz zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wąchock, Sebastian Staniszewski. Przywiezione upominki i życzenia sprawiły podopiecznym Domu Pomocy wiele radości. Wśród prezentów były podarki od Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wąchocku, od Urzędu Miasta i Gminy Wąchock oraz własnoręcznie wykonane przez panią Weronikę (św. Mikołaj) kartki świąteczne oraz urocze aniołki.

Po wizycie gości świąteczna atmosfera w DPS stała się jeszcze bardziej wyczuwalna, przyniosła poczucie wspólnoty, ciepła i troski.

Fot.: Marta Blicharz-Salamon